Wzór zgłoszenia instalacji fotowoltaicznej do straży pożarnej

Zgodnie z art. 29 ust. 4 pkt. 3 lit. c) oraz art. 56 ust. 1a ustawy – Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 1333) każda instalacja fotowoltaiczna o mocy powyżej 6,5 kW wymaga zgłoszenia a następnie odbioru przeprowadzonego przez straż pożarną. Poniżej prezentujemy wzór zgłoszenia instalacji fotowoltaicznej do straży pożarnej, który możemy pobrać, wypełnić i złożyć w komendzie powiatowej straży pożarnej celem dopuszczenia do użytkowania naszej instalacji fotowoltaicznej.

Wzór zgłoszenia instalacji fotowoltaicznej do straży pożarnej jest do pobrania za darmo!

Pamiętaj by do wniosku dołączyć załączyć kserokopię schematu instalacji fotowoltaicznej wraz z pieczęcią rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz ewentualne pełnomocnictwo w przypadku zastępstwa.

7 KOMENTARZE

5 1 vote
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Igor

Dzięki, takiego wzoru zaświadczenia właśnie szukałem 🙂

Stach

Dzięki za wzór

Yeti

Podziękował 🙂

Kola

Można skopiować ?

Tomeczek

Kopiuje na pewno się przyda 🙂

Iza

Kradnę 😀

Powiązane

R e k l a m aProjekt ogrzewania podłogowego

Najnowsze wpisy

Jakie są zalety rekuperacji?

Rekuperacja to system wentylacji, który umożliwia odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z pomieszczeń. Dzięki temu można zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i jednocześnie poprawić jakość powietrza wewnętrznego. W tym artykule omówimy dokładnie, jakie są zalety rekuperacji i dlaczego warto zainwestować w ten system.

Czy rekuperacja to samo co wentylacja mechaniczna?

W dzisiejszych czasach kwestie związane z ochroną środowiska są niezwykle ważne, a także coraz bardziej popularne. Jednym z aspektów, których nie można pominąć w nowoczesnych budynkach, jest właściwa wentylacja. Odpowiednie nawiewy i wywiewy powietrza mają kluczowe znaczenie dla zdrowia i samopoczucia mieszkańców. W dzisiejszym artykule poruszymy temat rekuperacji oraz wentylacji mechanicznej i wyjaśnimy, czym się różnią oraz które rozwiązanie jest lepsze.

Zasada działania GPWC – gruntowego powietrznego wymiennika ciepła.

GPWC to skrót od gruntowego powietrznego wymiennika ciepła, który jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach. Jest to innowacyjna technologia, która umożliwia efektywne wykorzystanie energii z ziemi, by zapewnić ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń w sposób przyjazny dla środowiska. W niniejszym artykule przedstawimy zasadę działania GPWC i omówimy korzyści, jakie niesie ze sobą stosowanie tego rozwiązania.
Darmowy projekt ogrzewania podłogowego
7
0
Zostaw komentarzx